با یه سوال چالشی شروع کنم

توی مهمونی هستی ؛ ترجیح میدی باهوشترین فرد اتاق باشی یا ساده ترین؟

(توضیح واضحات : مستقل از سطح مدعوین  ، میخوای بر دیگران ارشدیت داشته باشی و نگاهت بهشون از بالا به پایین باشه یا میخوای ازشون یاد بگیری و خودتو ارتقا بدی )

خودم هنوز جوابی براش ندارم

از آرزوهایی که پنج یا ده سال پیش داشتی به کدوماشون رسیدی؟

مسلما منظورم داشتن کت جادویی (سریال شبکه سه )، سوار شدن بر تک شاخ ؛ رویین تن شدن یا بر قراری صلح ابدی در جهان نیست

دوستیی که 6-7 سال پیش میخواست سالی دوتا نوبل بگیره الان دغدغه ذهنیش اینه که چرا یکی نمیاد منو بگیره(واقعی)

خود من ده سال پیش فکرشم نمیکردم سال 99 اینجا باشم 

افسردگی از دیدگاه روانشناس ها ناشی از ناکامی در زندگیه ، روانپزشک ها میگن به خاطر اختلال واسطه های عصبیه . هردو درست میگن .اینکه نتونستی به چیزی که میخواستی برسی خب غمگینت میکنه و با دارو اون حس غم برطرف میشه

اینکه حس کنی استعداد ها و توانایی هات بلااستفاده موندن درد کمی نیست اینکه چه پیشینه ای داشتی . معشوق هزاران نفر بودی اما الان کمک آشپز یه رستوران درجه سه هستی اینکه گل طلایی رو توی فینال جام جهانی فلان سال واسه آلمان زدی اما الان نظافتچی دستشویی هستی

نمیدونی خوشحال باشی که میتونست بدتر از این باشه یا بابت زندگیت شاکی باشی و به خاطر آرزوهایی که از دست رفتن ناله کنی. زندگی پوکر فیس بهت نگاه میکنه و کار خودشو میکنه 

عنوان مطلب بخشی از اهنگ حال من خوب نیست -دایان

میدونستم حق تو بهتر از ایناشه

شکست عشقی چرا و چگونه

سهم من از بودن تو یه خاطره س همین و بس

سال ,باشی ,اینکه ,الان ,، ,پیش ,سال پیش ,اما الان ,ده سال ,آرزوهایی که ,میکنه و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حــــ نــــون فیش برداری در راه ارگانیک طراحی کاراکتر کارتونی گروه تجاری و سرمایه گذاری البرز ســکــوت پاندمونیوم آشپزی ایرانی آینده تکنولوژی های پزشکی خلاصه کتاب اندیشه اسلامی ۲ غفارزاده